Aslan Burcu

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Ateş grubuna ait olan Aslan burçları, özellikleri arasında ilk olarak liderliği barındırmaktadır. Liderlik özelliği taşıyan Aslan burçları gururlu yapılarıyla dikkat çekmektedir. Liderlik etme ve yönetme istidatları bir hayli fazla olan bu burç, kendine güveni yüksek olan insanlara ait bir burç olarak da bilinmektedir. Güçlü karakterleri bulunan Aslan burcunda olan bireyleri için gurur her şeyden önce gelmektedir.

Aslan Burcu Kişisel Özellikleri

Üne kavuşma ve şöhret sahibi olma konusunda hevesleri bulunan aslan burçları genellikle medyatik kişiler ya da liderleri içerisinde barındırmaktadır. Bulunmuş olduğu çevrede en güçlü ve de başarılı olma konusunda büyük gayret sarf eden aslan burçları, cesur tavırları sayesinde inandıkları hedeflerinden taviz vermeden belirli bir duruş sergilemektedirler. Özgüvenlerinin yüksek olması ve kendilerini ön plana atmaları ile tanınan aslan burçları, kendilerine aşırı güvendikleri için bazen toplumdan agresif tepkiler alabilmektedirler.

Aslan burcu kişisel özellikleri noktasında değinilmesi gereken bir diğer husus ise Aslan burçları hiçbir zaman geri planda kalmayı sevmezler. Para konusunda oldukça tutumlu olan bu burç grubunun marka giyimi olan düşkünlüğü de gözden kaçmamaktadır. Fiziki görünüşlerine bakıldığında her zaman bakımlı olan aslan burçları güzel ya da yakışıklı olma hususunda titiz davranırlar ve dış görünümlerine önem verirler.

Aslan burçları hayatın değerini en iyi bilen burçtur. Emir almayı asla sevmeyen Aslan burçları herhangi birisinin altından çalışmaktan nefret ederler. Kendi istediği işte çalışma imkânı bulamayan Aslan burçları arzu ettikleri konuma ulaşabilmek için kendi işlerini kurmak isterler. Yönetim pozisyonu oldukça seven bu burç kariyerinde zirvede yer almak için oldukça isteklidir. Sanat dünyasına yatkın olan Aslan burcu bireyleri, her sektörde şöhret sahibi olma potansiyeli taşımaktadır.

Aslan burçları aşkı temsil eden bir burçtur. Sevdiği ve âşık olduğu zaman çok önem verdiği gururu da geri planda bırakan aslan burcu tutkulu bir âşık olmasına karşın önemli bir handikap olarak kıskançlığını uçlarda yaşamaktadır. Karşısındaki insanı sahiplenme arzusu duyan aslan burcu partnerini oldukça benimser.

Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu fiziksel özellikleri ele alındığında genellikle göbekli bir vücut fizyolojisine sahip oldukları gözden kaçmamaktadır. Ne kadar görselliğini önemli bulsa da yemek yeme dürtüsünü engelleyemeyen aslan burcu bu sebepten ötürü göbek bölgesindeki yağlanmalar ile hayatının birçok döneminde karşı karşıya kalmaktadır. Aslan burçları damak tadına düşkün bir burç grubu olduğu için türlü diyet ve egzersiz programlarına rağmen arzu ettikleri kilo kaybını elde edemezler.

Aslan Burcu Hangi Ay?

Aslan burcu hangi ay sorusunun cevabı 22 Temmuz-23 Ağustos’tur.

Aslan Burcu Erkeği

Dış görünümlerine ve duruşlarına oldukça özen gösteren erkek tipidir. Aslan burcu erkekler için görsellik önem taşımakta hatta ilk sırada gelebilmektedir. Diğer burçlara göre aslan burcu erkekleri modayı ve trendleri takip etmeye yatkın ve moda konusunda partnerini eleştirme noktasında da aşırı dürüsttür. Cinselliğe karşı da oldukça tutkun olan aslan erkeklerinin isteksiz bir partner karşısında hevesi kolayca kırılabilmektedir. Özgüveni yüksek olan aslan burcu erkeği övülmeyi sıklıkla bekleyen ve insanların teveccühünü arzu eden bir yapıdadır.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını, güzelliği, alımlı olması ve yer yer işveli tavırları ile öne çıkar. Partnerine karşı mesafeli olan aslan kadını çok samimi davranışları sevimli bulmaz. Yanında tutkulu ve güçlü bir partner ister.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

23 Nisan Sözleri

23 Nisan Sözleri ile ilgili, 1923 tarih olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli milli tarihinden ve bayramlarından biridir. Türk milletinin tüm dünyaya kafa tuttuğu ve zaferle çıktığı…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Etkili Bir Oda Temizliği İçin 8 Öneri

Etkili Bir Oda Temizliği İçin 8 Öneri , Her insanın evinin en güzel köşesi uyuduğu, dinlendiği ve bununla beraber hobilerini eğlenceye çevirdiği bir odası bulunur. Hâl…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Rüyada Köyünü Görmek

Rüyada Köyünü Görmek , kişinin bazı zorluklar yaşayabileceği ve çile çekebileceği bu tür bir rüyadan sonra yapılacak yorumlar arasında yer alır. Rüya sahibinin fiziksel ve ruhsal…

1 Yıl Önce
0 Yorum