Apple Watch Series 3 GPS 42 MM

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Apple Watch Series 3 GPS 42 MM , bir akıllı saat kullanımı pek çok insan için faydalı bir ürün kullanımı olacak ve teknolojinin yararlarını görmek için de ideal bir yol olacaktır. Ayrıca kullanmakta olduğunuz akıllı saat Apple Watch Series 3 GPS 42 MM markalı olan bir akıllı saat ise bu noktada sağlayacağınız faydaların çok daha fazla artış gösterebileceğinden haberinizin olmasını isterim. Ayın zamanda akıllı saat kullanımlarından beklenen her türlü performansı en üst düzeyde sağlama olanağına da sahip olabileceğiniz bu akıllı saat içerisinde birbirinden özel ve güzel özellikler barındırmaktadır. Örnek vermek gerekirse içerisine yer alan adım sayar özelliğinin kullanımı ile spor esnasında ne kadar adım attığınızı ölçebilir, kaç kalori yaktığınızı hesaplayabilir ya da spor esnasında nabzınızın ne derece yükseldiğine dair fikir edinebilirsiniz. Bu ve daha fazla olan uygulama özelliği sayesinde bu saatlerin kullanımı günlük hayattan hiçbir şekilde kopmamak için iyi bir seçenek olacaktır. 

Apple Watch Series 3 GPS 42 MM Akıllı Saat Özellikleri Nelerdir? 

Uzay  giriş rengine sahip bir alüminyum kasa sahibi olan bu akıllı saatimizin içerisinde yer almakta olan GPS özelliği sayesinde konumuzdan her an haberdar olma fırsatına sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda bu akıllı saatimiz çift çekirdekli bir işlemci sahibi olup içerisinde W2 Apple wireless bağlantı çipi de yer almaktadır. Aynı zamanda saatimizin içerisinde yer almakta olan barometrik altimetre özelliğinin kullanımı sayesinde bulunduğunuz ortamdaki hava sıcaklığını, nem yüzdesini ve yüksekliğinizi ifade etmekte olan rakım miktarınızı da rahat bir biçimde öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra cihazımızın içerisinde optik kalp sensörü, jiroskop ve ivmeölçer de yer almaktadır. 

Ayrıca sekiz GB boyutunda bir kapasite sahibi olan bu akıllı saatimizin Ion – X cam ekrana sahip olduğunu da bilmenizi isterim. Bununla birlikte arka yüzü ise kompozittir. On sekiz saate kadar da bir pil ömrü sağlamakta olan bu saatimizin pil ömründeki detay ise kullanıma bağlı olarak değişecektir. Yani saatinizi ne derecede kullandığınıza göre pil ömrünüz on sekiz artı saat olabilir ya da bu değerden çok daha kısa bir süre içerisinde tükenebilir. 

Apple Watch Series 3 GPS 42 MM akıllı saat, bizi hiçbir aktiviteden mahrum bırakmamak adına elli metreye kadar suya dayanıklı olacak bir biçimde geliştirilmiştir ve bununla birlikte saatimize dair şüphelerimizin de azalmasına böylelikle yardımcı olunmuştur. 

Apple Watch Series 3 GPS 42 MM Akıllı Saat Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Apple markasının en iyi ürünleri arasında yer almakta olan bu akıllı saatimiz kullanıcılarının beğenisine sunulmadan önce pek çok testten geçirilmiş ve bu testlerde her türlü performansının ölçülmesi amaçlanmıştır. Söz konusu olan testlerimizden ilki bütün gün boyu sürmekte olan pil testidir ve bir akıllı saat adına pil ömrünün ne seviyelerde bulunduğu çok büyük bir önem taşımaktadır. Saat üzerinde gerçekleştirilmiş olan bütün gün süren pil ömrü testi sırasında kullanılmakta olan cihazlarda bir ön sürüm yazılımı kullanılmıştır. Aynı zamanda unutulmaması gerekir ki Apple Watch Series 3 GPS 42 MM pil ömrü süresi kullanıcının saati ne seviyede kullandığına göre değişiklik gösterecek olan bir süredir. 

Akıllı saat üzerinde gerçekleştirilen testlerden bir tanesi de elli metreye kadar suya dayanıklılık testidir ve bu test başarı ile atlatılmış olup akıllı saatimiz bu noktada bir derece kazanmayı başarmıştır. Yalnız buradaki geçerlilik kesinlikle saatin nerede ve nasıl kullanılacağına göre değişiklik gösterecektir. Havuz ve denizde yüzme faaliyetleri sırasında bu saatimizi rahat bir biçimde kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Eniac Nedir? Ne Amaçla Kullanıldı?

Günümüzde hayatın her aşamasında ve tüm sektörlerde bilgisayar sistemleri kullanılıyor. Bilgisayarlar, programlanabilir özellikleri ile daha doğru ve hızlı işlemler yapıyor. Dünyanın ilk bilgisayar olarak bilinen “Elektronic…

4 Ay Önce
0 Yorum

OPPO Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır?

OPPO, her telefonda olduğu gibi birçok özelliği kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Her kullanıcının cihazında olması gereken özelliklerin başında gelen fotoğraf gizleme özelliği bu cihazda da yerleşik…

10 Gün Önce
0 Yorum

Apple Watch Seri 7 İncelemesi

Apple’nin akıllı saat üretiminden ne kadar iddialı bir marka olduğunu bilmeyen yoktur. Her geçen yıl yeni akıllı saat modelleri ile karşımıza çıkan marka, en son 2021’de…

2 Ay Önce
0 Yorum