Apple Watch Nike Series 6 GPS 40MM

1 Yıl Önce
Admin
0 0 0 0 0

Apple Watch Nike Series 6 GPS 40MM ,Apple firmasının ihtiyaç genelini göz önünde bulundurarak birbirinden farklı özelliklere sahip akıllı saatleri üreterek piyasaya sürüyor. Apple Watch Nike Series 6 GPS 40MM akıllı saatleri de Apple markasının en çok tercih edilen akıllı saatleri arasında ilk sırada yer alıyor. Akıllı saat özellikleri bakımından birbirinden oldukça farklı özelliklere sahiptir. Sizlerin bir akıllı saatten beklentiniz ne ise özelliklerine bakarak tercih edebilir ve hayatınızın dijital ortamda kontrolünü sağlayabilirsiniz. Özellikle düzenli olarak spor yapan insanlar için büyük bir avantaj olan bu akıllı saatler ile spor programınızı oluşturabilir, performansınız görebilirsiniz. Apple Watch Nike Series 6 GPS 40MM özellikleri şu şekildedir;

Birbirinden Farklı Renk Seçenekleri Sunuyor

Akıllı saat Apple Watch serisi, herkese hitap eden renkleri bir araya getirerek satışa sunuyor. En çok tercih edilen ve satın alınan renkler arasında gümüş renkler ön plandadır. Görünüm olarak oldukça şık bir spor tarzı yaratmanıza imkan tanıyan bu saatler konforlu ve kolay kullanımı sayesinde hayatınıza ışık tutuyor. Gümüş rengi dışında; Uzay grisi, altın rengi, mavi ve pembe olarak farklı renk seçenekleri mevcuttur. Sizlerde bu renk seçenekleri arasından tarzınıza uygun olanını seçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

  • Suya Dayanıklılık Özelliği İle Sporcuların Tercihi

Spor ile uğraşan insanlar terleme ve benzeri gibi durumlar ile karşı karşıya kalabilirler. Aynı zamanda düzenli olarak yüzmekte sürekli olarak yapılan sporlar arasında yer alıyor. Apple Watch Nike Series 6 GPS 40MM akıllı saat serisi, 50 metreye kadar suya dayanıklı özelliği sayesinde havuzda ve denizde saati kullanabilme imkanı tanıyor. Bilinmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi tüplü dalış, su kayağı ve hızlı bir şekilde derine dalmayı gerektiren durumlarda saatin kullanılması tavsiye edilmez.

  • Oksijen Uygulama Ölçümü İle Günlük Kendinizi Kontrol Edin

Apple Watch Nike Series GPS 40MM akıllı saat özellikleri arasında en önemlisi ise; Kandaki oksijen oranınızı kontrol altında tutarak sizlere gün içerisinde bilgi vermesidir. Uygulamada kullanılan bilgiler zindelik hedefler göz önünde tutularak hesaplamalar yapılarak sizlere sunuluyor. 

  • Acil SOS Özelliği İle Akıllı Saatinizi 7/24 Kullanın

 Apple Watch Nike Series GPS 40MM serisine ait akıllı saatler, içerisinde barındırdığı SOS özelliği sayesinde internetin çekmediği alanlarda da saati kullanma ve veri alma imkanı sunuyor. Bu uygulamanın devreye girebilmesi için İphone telefonunuzun mutlaka yanınızda olması gerekir. Acil SOS özelliği bu gibi durumlarda devreye girerek günlük hayat akışınızın aksamadan devam etmesini sağlar. 

  • Uzun Süren Pil Ömrü

Akıllı saatler uzun süreli olarak kullanılması hayat akışınızın ilerlemesi ve kendinizi takip edebilmeniz açısından önem arz eder. Özellikle rutin olarak yaptığınız koşular, antremanlar, yürüyüşler akıllı saatinizin verilerine kaydedilir. Gün içerisinde ne kadar koştuğunuz, ne kadar kalori yaktığınızı ekrandan direkt olarak görebilirsiniz. Şarjın bitmesi gibi durumlarda performansınızın görüntülenmesinde problem yaşanabilir. Apple Watch Series GPS 40MM serisi uzun süreli pil kullanımı sağlar. Bir kez şarj ettiğiniz zaman yaklaşık 18 saate kadar dayanabilir.

Apple Watch Nike Series GPS 40MM

Apple Watch Nike Series GPS 40MM Teknik Özellikleri

Sahip olduğu teknik özellikleri ile birçok özelliği içinde barındıran Apple Watch, ortam ışığı sensörü özelliği sayesinde karanlık ortamlarda direkt olarak açılır. Mikrofon ve hoparlör sayesinde dilediğiniz müzikleri dinlemenize olanak sağlar. Yapım aşamasında kullanılan malzemeler kırılma, aşınma ve benzeri durumlara karşı koruma kalkanı oluşturur ve uzun ömürlü olarak kullanım imkanı sağlar. 32 GB hafızası sayesinde birçok veriyi içerisinde barındırabilirsiniz. Sizlerde hayatınızın kolaylaşmasını istiyorsanız akıllı saat seçenekleri arasında yer alan Apple Watch Nike Series modelini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

En İyi Ücretsiz Video Oynatıcılar

Ücretsiz video oynatıcılar günümüzde birçok kişi tarafından merak edilmekte olup, internetten yapılan araştırmalar neticesinde öğrenilmek isteniyor. Her video oynatıcının birbirinden farklı özelliği olduğu için seçim konusunda…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Torrent İndirme Siteleri 2021

Torrent İndirme Siteleri 2021 , hem hızlı indirme hem de paylaşma noktasında Torrent siteleri kullanıcıların en büyük yardımcılarıdır. Torrent siteleri üzerinden sadece film değil, oyun gibi…

10 Gün Önce
0 Yorum

Apple Watch Series 3

Akıllı Saatlerin Tarihçesi , dijital saatlerden sonra akla gelinen bir fikirle 2012 yılında Pebble firması ilk akıllı saati üretmiş ve büyük bir miktarda para kazanmıştır. Firmanın…

1 Yıl Önce
0 Yorum