0 Takip
0 Takipçi

Angara Bebesi

Biyografisi

 

Doğum          2 Ekim 1997 (25 yaşında), Ankara

İkamet             Ankara

Angara bebesi kimdir?

2 Ekim 1997 yılında Ankara’da doğan ve “Angara Bebesi” lakabıyla bilinen Burak Sezgin, yaptığı challengelar, Ankara’nın “girilmez” denilen mahallelerine girip yaptığı kışkırtmalar ve şakalarla bilinen bir içerik üreticisi. Özellikle “kekolara kışkırtma” konseptiyle yaptığı içerikleri milyonları aşan “Angara Bebesi”, adının hakkını veriyor  ve Ankara’nın hemen her semtine uğrayıp yarattığı videolarla gri şehrin insanlarını güldürmeyi başarıyor.

Angara bebesi videoları kurgu mu?

Çektiği videolarda Ankara’nın en tehlikeli olarak addedilen sokaklarına giren, bu sokaklardaki mahalle sakinlerini çok kızdıracak şakaları yapan, insanların sinir uçlarıyla oynayan Angara Bebesi'nin videolarının kurgu olup olmadığı çok merak ediliyor. Ünlü Youtuber’a göre videolarda en ufak bir kurgu dahi yok. Videoların tamamen önceden belirlenmiş bir şekilde prodüksiyon olarak belirlendiğini ve gerisini kameranın, videoya iştirak eden insanların akışına bıraktığını söyleyen Angara Bebesi, “Hiçbir kurgu olmadığını videoların samimiyetinden, benim ve karşı taraftakilerin tepkilerinden de anlayabilirsiniz. İnsanlar olabilecekleri en doğal halindeler.” diyor.

Angara bebesi Youtube kanalı neden kapatılıyor?
 

Youtube kanalı sık sık politika ihlalleri sebebiyle kapatılan Angara Bebe’sine göre bu durumun temel nedeni videolarının çok yüksek sayıda izlenmesi sebebiyle Youtube’ın oluşturduğu bir çeşit güvenlik algoritması. Onaylı bir kanala sahip olan fenomen, bu sebeple kanalının Youtube yapay zekası tarafından çok sık aralıklarla takip edildiğini, yanlışlıkla yapılan bir şikayetin dahi kanalın kapatılabilmesini tetikleyebildiğini belirtiyor.

 

Angara bebesi aylık ne kadar kazanıyor?

Diğer içerik üreticilerinin aksine Youtube kanalında ve İnstagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında çok az derecede sponsorluklara yer veren Angara Bebesi’nin aylık geliri merak ediliyor. Ünlü fenomen, reklam konusunda çok seçici davrandığını söylüyor ve “Takipçilerimin işine yaramayacağını, hayatlarını kolaylaştırmayacağını düşündüğüm kişilerin, ürünlerin reklamını pek yapmıyorum. Paranın bir önemi yok. Kemik kitlemle aramdaki samimiyeti bozmak istemiyorum. Gerçekten kaliteli markalardan, kaliteli yerlerden sponsorluk teklifleri geldikçe, kendi kafamda tartıp teklifi öyle kabul ediyorum” diye de ekliyor. Youtube kanalından gelen gelirlerin ise stabil olmadığını vurgulayan Burak Sezgin, “Kanalım da bu ara sık sık kapatıldığı için Youtube gelirlerim çok değişken. Ortada öyle çok çok devasa kazançlar yok tabi lakin kendi çarklarımı döndürmeye yetiyor. Dediğim gibi para benim için tamamen 2. planda. Şu an odaklandığım tek şey, takipçilerimin beni izleyerek kaliteli vakit geçirmesi, eğlenmesi.” diyerek bu konuya da açıklık getiriyor.

Bu fenomeni paylaş:
Bu Fenomeni Oyla:
  • Beğenme
    1
valorant vp satın al