Aksesuar Gibi Şemsiyeler

4 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

Aksesuar gibi şemsiyeler Kış aylarının gelmesi ve yağmurların başlaması ile şemsiyeler de artık kullanılmaya başlandı. Şemsiye kullanımını seven kişiler için kombinlerini tamamlayacak birbirinden şık tasarımları derledik. Sonbaharın kendine ahas romantizm havasına uygun aksesuar gibi şemsiyeleri kullanarak hem ıslanmaktan kurtulabilir hem de harika bir dış kombin oluşturabilirsiniz.

  • Gökkuşağı Şemsiye

Son dönemlerde sıkça kullanılan ve renkleri ile insanın içini açan gökkuşağı şemsiyeler bu yıl da moda. Şemsiye üzerinde 16 farklı rengin olması her kombine rahatlıkla yum sağlaması anlamına geliyor.

  • Etnik Desenli Şemsiye

Etnik desenler bu yıl evlerde ve kıyafetlerde en çok kullanılan modeller arasında. E bu modeli şemsiyelerde neden kullanmayalım diye düşünen üreticiler yapacaklarını yaptı. O kadar güzel ve hoş görünüme sahip olan etnik desenli şemsiyeler satışa sunuldu.

Beşiktaş
  • Kazayağı Desenli Şemsiye

Siyah beyaz görüntüsü ile kareler halinde hoş bir görünüme kavuşan kaz ayağı şemsiye modellerinin bu yıl küçük boyutlarda olanları da satışa sunuldu. Çanta boyu da olan şemsiye türü bu yıl en çok karşılaşacağımız şemsiyeler arasında yer alıyor.

  • Vintage Şemsiye

Vintage modasını sevenler bu akımı bütün hayatları ile birleştiriyor. Vintage şemsiyeler diplerine eklenen küçük dantel detayları ile harika bir kombinasyon yaratmış durumda. Farklı renkleri satışta olan vintage şemsiyelerin en çok tercih edilen renkleri lacivert ve siyah modelleri.

  • Fransız Şemsiye

Zarif görünüme sahip olan Fransız şemsiye modellerinin çanta boylarının olması kadınların daha çok tercih etme nedenleridir. em küçük hem de havalı bir görümünü olan fransız model şemsiyeler bu yıl da tercih listelerinde yer alıyor.

Şemsiye
Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Popüler Kaş Trendleri

Popüler Kaş Trendleri, Kaşlar insanın yüz ifadesini etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Özellikle bayanlar tarafından önemsenen kaşlar son dönemler de erkekler tarafından da önemseniyor. Kaş şekillendirmek…

2 Ay Önce
0 Yorum

İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri

İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri.Bazen nedensizce bir insanın yanında veya herhangi bir ortam da kendinizi gergin ya da çok huzurlu hissedersiniz. Bundan dolayı somut sebeplerden kaynaklanması…

5 Ay Önce
0 Yorum

Protez Tırnak Eğitimi Neden Alınır?

Tırnaklar; ellerin güzelliğini daha çok öne çıkaran, bakımlı olunduğunu gösteren ve kadınların daha çekici durmasını sağlayan uzuvlardır. Tırnakların doğal yapısının cansız olması veya çok kısa durması…

5 Ay Önce
0 Yorum