55 Yaşındaki 60 Cm Bisepsi Olan Fenomen Vefat Etti!

4 Ay Önce
Rıdvan Ünal
0 0 0 0 0

Sosyal medya uğrunda birçok insan farklı denemeler yapıyor. Tabi bu denemelerden bazıları insanların sağlıklarıyla oynamalarına neden oluyor. Doktorlarını dinlemeyen Valdir Segato isimli fenomen dış görünümü değiştirmek için kollarında yer alan kaslar olan bisepsleri büyütmek için ilaç enjekte ettirmişti. 

Bu işlemi yaparken doktorları tarafından her seferinde ölüm riski olduğu yönünde uyarılmasına rağmen 55 yaşındaki fenomen bunu dinlemeyerek kendi bildiğini yapmayı tercih etmişti. Bu durum beraberinde o kara günün de getirmiş oldu. 55 yaş gününü kutlayan sporcu geçirdiği kalp krizi sonucunda 55 yaşında hayatını kaybetti. 

2013 Yılından Bu Yana İlaç Kullanıyor

Brezilya’nın Sao Paolo kentinde yaşayan 55 yaşındaki vücut geliştirme uzmanı sıra dışı bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyordu. Sintol adı verilen bir ilacı vücuduna enjekte ettiren uzman bunun sonucunda 60 cm kalınlığında bisepslere sahip olmayı başarmıştı. 

Bu işlemi 2013 yılından bu tarafa devam ettiren 55 yaşında ki uzman bunun sonucu olarak 55 yaş gününü kutladığı sırada kalp krizinden hayata gözlerini yumdu. Birçok defa uyarı almasına rağmen bu ilaca devam ettiren isim sonuçta bu spor uğrunda hayatını kaybetmiş oldu. 

Daha önce bu ilacı kullanan birçok kişinin öldüğü kendisine söylenmesine rağmen ve zarar verdiği bilerek buna devam etmesi onun için en büyük hata olarak kabul ediliyor. İzole bir hayata sahip olan uzman sokaklarda “canavar” lakabına sahip olmuştu. Kendisine has bir kitle oluşturan fenomen bu uğurda hayatına son noktayı koymuş oldu. 

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Taha Durmaz Soru-Cevap Etkinliğinde Kafaları Karıştırdı!

Geçtiğimiz günlerde yaptırdığı estetik ile gündem olan ünlü fenomen Taha Durmaz, bu sefer İnstagram hesabı üzerinden yaptığı soru cevap etkinliği ile gündem olmayı başardı.Sosyal medya hesapları…

4 Ay Önce
0 Yorum

Fenomen Serel Yereli’nin Göğüs Dekolteli Pozu Dikkat Çekti!

Sosyal dünyanın en cesur isimlerinden birisi olan Serel Yereli son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı. Genelde çekici pozlarını paylaşan fenomen bu sefer İnstagram hesabından göğüs dekolteli…

4 Ay Önce
0 Yorum

Kerimcan Durmaz Konser Dönüşünde Kaza Yaptı!

Sosyal medyanın en ilgi çekici isimlerinden birisi olmayı her zaman başaran Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde konser dönüşünde kaza geçirdi. Bir konser için Yalova’ya giden Durmaz, konserin…

4 Ay Önce
0 Yorum
takipçi satın al