3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

1 Ay Önce
Admin
0 0 0 0 0

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları , banyoları ve mutfaklarınızı hareketlendirme de en çok kullanılan dekor ürünleridir. Kurulumu ve yapımı kolay olan 3 boyutlu fayans modellerinde çeşitlilikte oldukça fazladır.Sadece fayanslarda değil tavanlarda ve zeminlerde de 3 boyutlu modelleri kullanabilirsiniz. Bu tür dekor ürünleri kullanıldığı alanlara hareketlilik getirdiği gibi aynı zamanda zihin açıcı özelliğe de sahiptir.

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Arı peteğinden hırçın dalgalara kadar bir çok çeşitli olan 3 boyutlu banyo fayans modelleri ile farklılığınızı gösterebilirsiniz. Düz zeminler üzerinde yuvarlak baloncukların üstüne basmaktan kendinizi alamayacaksınız 

Dekorasyonların Yeni Akımı

3 boyutlu fayans dekorasyonlarını banyo ve tuvaletlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz Kullanacağınız modellerin devamlılığı da oldukça önemlidir. Kullanım alanlarında tek bir duvar veya parça modeller halinde de kullanabilirsiniz. Kendisi oldukça hareketli olan bu parçaları kendi içlerinde bölerek kendi stilinize oluşturabilirsiniz. Evlerde su ile temas eden en önemli yerler banyo ve mutfaklardır. Bu alanlarda özenli olmanız temizlik açısından da sizi rahatlatacaktır. 

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Bu tür özel alanlar konfor sağlamalıdır. Sürekli kirlenen ve temizliği ile sürekli vakit harcayacağınız alanlar olmasından çıkmalıdır. Fayans ve zeminlerde kullanabilirsiniz. Deniz manzaraları, balıkların suda yüzmeleri , okyanus gibi desenleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra kabartmalı ,ormanlı gibi bir çok çeşitleri vardır.

Gayet kullanışlı olan bu dekorasyon ürünlerini evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece banyo ve mutfaklarda sınırlı kalmayıp balkonlarında veya diğer odalarda da kullanabilirsiniz.Bütün olarak boydan kullanabileceğiniz gibi parça tasarımlar oluşturarak da kullanabilirsiniz. Tek renk sadece geometrik şekillerde de olan 3 boyutlu fayans modelleri biraz daha şıklığı arayanların tercih edeceği dekor ürünleridir.

3 Boyutlu Fayans Dekorasyonları

Kullanım Alanı

Fayans tarzlarında zemin kaplama olarak mutfaklarda pek tercih edilmemektedir. Ahşap görünümlü zemin kaplamalar daha fazla tercih edilmektedir. Mutfaklarda fayans kültürünü seven ve devam eden bir taraf olduğu gibi sevmeyen kişilerde vardır. Kullanmak istediğiniz alanları iyi seçmelisiniz.

Ve gözden kaçırmamanız gereken bir diğer unsur da evinizin ve odanızın genel dekorasyonudur. 3 boyutlu fayans modelleri oldukça renkli ve hareketli olacağı için dekorasyonunuza ayak uyduramayabilir ve çıkan sonuçtan memnun olmayabilirsiniz. Bütçenizi başta belirlemek tercihlerinizi de filtreleyecektir.

Yorum Yapın
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Bunlarda ilginizi çekebilir:

Spotify Playlist Aktarma (Youtube)

Spotify, Deezer ve Apple Music derken karşımıza bir yandan da YouTube Music uygulaması çıktı. Bu uygulama aracılığıyla diğer müzik uygulamalarına göre hem daha geniş müzik içeriğine…

1 Yıl Önce
0 Yorum

Minecraft Merdiven Nasıl Yapılır?

Dünyada en çok oynanan oyunların başında Minecraft gelmektedir. Persson tarafından 2009 yılı içerisinde yazılmıştır. Üstelik o kadar hızlı bir şekilde ortaya çıkarılmıştır ki toplamda 1 hafta…

1 Yıl Önce
0 Yorum

DGS Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022

DGS Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü 3. Sınıftan Başlatan Üniversiteler 2021 – 2022 , birçok üniversite bünyesinde bulundurmaktadır. Ekonomik,sosyla,psikolojik,hukuki gibi ele alınan ve bu konuları…

1 Ay Önce
0 Yorum